Portálová řešení


Kontakt:

Aktuálně

Setkání uživatelů d.learningu

rádi bychom Vás pozvali na „Setkání uživatelů d.learningu“ které se koná 12. a 19. března.

…celý článek

XXVIII. VALNÉ SHROMÁŽDĚNÍ STMOÚ ČR v Přerově

Zúčastnili jsme se valného shromáždění STMOÚ ČR v Přerově, které proběhlo 14. - 16. září 2014 a byli jsme mile překvapeni zájmem o řešení a produkty od naší firmy.

…celý článek

XXVII. VALNÉ SHROMÁŽDĚNÍ STMOÚ ČR v Praze

Zúčastnili jsme se valného shromáždění STMOÚ ČR v Praze, které proběhlo 11. - 13. května 2014 a byli jsme mile překvapeni zájmem o řešení z naší nabídky.

…celý článek


<< >>

 Redakční systém d.portal

Redakční systém d.portal

 

Portál se svojí strukturou a pojetím stává vstupní bránou k vaším aplikacím a datům.Jeho volitelná stavba, vzhled a rozsah je použitelný pro jakoukoliv organizaci či firmu. Svojí variabilností a vlastnostmi tak může splnit úlohu při vytváření webové prezentace od jednoduchých webových stránek jednotlivců až po komplexní firemní prezentace velkých podniků a korporací. Nedílnou součástí je i jeho připravenost pro nasazenÌ ve státní správě a samosprávě.

System d.portal je původním systémem firmy Datron, a.s.. Vychází z komplexního redakčního systému a jeho možnosti jsou rozšířeny o přístup do aplikací včetně Single Sin On, zpracování výstupů z r§zných databází a dalších systémů. Systém je plně integrovatelný s MS Active Directory, eDirectory a sytémem IDM.

Systém d.portál je základem tzv. "Portálu úředníka" jež je využíván v několika magistrátech a městských úřadech.

 

Microsoft SharePoint 2013Microsoft SharePoint 2013

 

Usnadňuje spolupráci mezi lidmi. Pomocí služby SharePoint 2013 mohou uživatelé vytvářet weby určené ke sdílení informací s jinými uživateli, správě dokumentů od začátku do konce a publikování sestav usnadňujících rozhodování.