d.learning


Kontakt:

Aktuálně

Setkání uživatelů d.learningu

rádi bychom Vás pozvali na „Setkání uživatelů d.learningu“ které se koná 12. a 19. března.

…celý článek

XXVIII. VALNÉ SHROMÁŽDĚNÍ STMOÚ ČR v Přerově

Zúčastnili jsme se valného shromáždění STMOÚ ČR v Přerově, které proběhlo 14. - 16. září 2014 a byli jsme mile překvapeni zájmem o řešení a produkty od naší firmy.

…celý článek

XXVII. VALNÉ SHROMÁŽDĚNÍ STMOÚ ČR v Praze

Zúčastnili jsme se valného shromáždění STMOÚ ČR v Praze, které proběhlo 11. - 13. května 2014 a byli jsme mile překvapeni zájmem o řešení z naší nabídky.

…celý článek


<< >>

Vzdělávací systém d.learning

DAS d.learning je jeden ze sedmi samostatných modulů systému DAS (DATRON Aplication System). 

d.learning - je aplikace, která spojuje funkce klasického LMS systému s nástroji pro plánování, evidenci a řízení vzdělávání v prezenční i elektronické formě.

d.learning je moderní softwarový systém určený do prostředí komerčních firem i organizací veřejné správy.

d.learning zahrnuje funkce pro seznamování, vzdělávání, testování a zpětnou vazbu (dotazníky). Lze využít v oblastech vzdělávání, auditů, řízení administrativy projektů, hodnocení, rozvoje lidských zdrojů a podobně.

E-learning kdekolivd.learning podporuje vše výše uvedené ve formě prezenční (osobní účast), distanční (elektronické) i kombinované. Obsahuje nástroje pro podporu tvorby obsahu (dokument, kurz, test, dotazník, certifikát), nástroje pro podporu evidencí, reportů a statistik a nástroje pro plánování a řízení vzdělávacích akcí.

Personalista, spravující d.learning a řídící firemní procesy spojené se vzděláváním, jednoduše vidí finanční nákladnost každé akce i celku. Porovnáním požadavků a skutečnosti dokáže automaticky generovat plán vzdělávacích akcí pro celou organizaci.
Může využít nástrojů pro dotazníkové akce, proces prokazatelného seznámení nebo zjišťuje úroveň jakýchkoli znalostí. Zároveň může spravovat organizační struktury zaměstnanců, jejich pracovních rolí nebo kvalifikačních požadavků.
Sám pak může vytvořit katalogy různých produktů a to nejen vzdělávacích. To vše kontroluje v přehledných strukturách a statistikách s možností importů do jiných IS.

d.learning je „živý“ produkt, který je neustále doplňován novou funkčností a reaguje na nové trendy ve vzdělávacím procesu nebo podněty uživatelů.


 navštivte webové stránky produktu www.dlearning.cz

Produktový leták ke stažení ZDE