Řešení


Kontakt:

Aktuálně

Tisková zpráva

Z důvodu soustředění kapacit na naše strategické produkty a služby se vedení společnosti DATRON rozhodlo ukončit poskytování implementačních služeb HELIOS. DATRON se dále soustředí na integrační partnerství s výrobcem HELIOS společností Asseco Solutions Praha a bude dále nabízet integrační řešení pro HELIOS a svoje vlastní software aplikace.

Ing. Zdeněk Jiráček - ředitel společnosti

…celý článek

Nové elektronické kurzy pro Office 2016

Pro Vaše optimální seznámení s novými fukcemi a možnostmi Ofiice 2016 jsme připravili nové elektronické kurzy.

…celý článek

Webinář KeyShield SSO, DAS d.learning v praxi

Vážení obchodní přátelé a partneři,

zveme Vás na webinář, který pro Vás připravila společnost TDP, s.r.o., ve spolupráci s naší společností DATRON, a.s. a společností HYDRA Computer, s.r.o.

…celý článek


>>

Veeam Backup Replication

Řešení Veeam Backup & Replication™ využívá technologii Modern Data Protection - Built for Virtualization™ a prostředí cloudu. Přináší silnou, snadno použitelnou a cenově dostupnou ochranu dat v podobě řešení bez použití agenta pro prostředí VMware a Hyper-V. Poskytuje podporu pro vaše prostředí a s využitím virtualizace přitom nabízí zcela novou úroveň ochrany virtualizovaných aplikací, služeb a dat.

Veeam Backup Essentials Technologie Modern Data Protection pro malé podniky

Produkt Veeam Backup Essentials™ nabízí všechny výkonné a snadno použitelné funkce a výhody produktu Veeam Backup & Replication v podobě cenově dostupného řešení. V podobě speciálního balíčku s cenou umožňující nejméně 33procentní úsporu zaměřeného na firmy s méně než 200 zaměstnanci a virtuálním prostředím se 2, 4 nebo 6 procesorovými paticemi splňuje produkt Veeam Backup Essentials požadavky každého správce IT.

Veeam Backup Management Suite

Řešení Veeam Backup Management Suite™ s využitím technologie Modern Data Protection umožňuje pokročilé monitorování, reportování a plánování kapacity ve formě jednoho integrovaného řešení pro prostředí VMware a Hyper-V. Kromě ochrany vaší investice do virtualizace zvyšuje toto řešení produktivitu administrátorů a pomáhá omezit běžná rizika při správě virtuálních prostředí všech velikostí.

Balíček Veeam Management Pack pro VMware

Umožní vám chránit své investice do produktu Microsoft System Center a spravovat fyzické i virtuální prostředí z jediné konzoly díky balíčku Veeam Management Pack™ pro prostředí VMware (SCOM). Nabízí možnost škálovatelného monitorování a správy infrastruktury VMware s odolností vůči poruchám a bez použití agenta přímo v produktu Microsoft System Center, čímž odpadá nutnost pořízení samostatné struktury pro monitorování.

Modul Veeam Smart Plug-In pro platformu VMware

Modul Veeam Smart Plug-in™ zajišťuje distribuované monitorování a správu infrastruktur VMware (vSphere a VI3) a je plně integrován do produktu HP Operations Manager. Poskytuje informace o výkonu, událostech, konfiguraci, stavu a topologii prostředí VMware přímo v produktu HP Operations Manager. Získáte tak celkový přehled o fyzické i virtuální infrastruktuře.