Řešení


Kontakt:

Aktuálně

Tisková zpráva

Z důvodu soustředění kapacit na naše strategické produkty a služby se vedení společnosti DATRON rozhodlo ukončit poskytování implementačních služeb HELIOS. DATRON se dále soustředí na integrační partnerství s výrobcem HELIOS společností Asseco Solutions Praha a bude dále nabízet integrační řešení pro HELIOS a svoje vlastní software aplikace.

Ing. Zdeněk Jiráček - ředitel společnosti

…celý článek

Nové elektronické kurzy pro Office 2016

Pro Vaše optimální seznámení s novými fukcemi a možnostmi Ofiice 2016 jsme připravili nové elektronické kurzy.

…celý článek

Webinář KeyShield SSO, DAS d.learning v praxi

Vážení obchodní přátelé a partneři,

zveme Vás na webinář, který pro Vás připravila společnost TDP, s.r.o., ve spolupráci s naší společností DATRON, a.s. a společností HYDRA Computer, s.r.o.

…celý článek


>>

 Redakční systém d.portal

Redakční systém d.portal

 

Portál se svojí strukturou a pojetím stává vstupní bránou k vaším aplikacím a datům.Jeho volitelná stavba, vzhled a rozsah je použitelný pro jakoukoliv organizaci či firmu. Svojí variabilností a vlastnostmi tak může splnit úlohu při vytváření webové prezentace od jednoduchých webových stránek jednotlivců až po komplexní firemní prezentace velkých podniků a korporací. Nedílnou součástí je i jeho připravenost pro nasazenÌ ve státní správě a samosprávě.

System d.portal je původním systémem firmy Datron, a.s.. Vychází z komplexního redakčního systému a jeho možnosti jsou rozšířeny o přístup do aplikací včetně Single Sin On, zpracování výstupů z r§zných databází a dalších systémů. Systém je plně integrovatelný s MS Active Directory, eDirectory a sytémem IDM.

Systém d.portál je základem tzv. "Portálu úředníka" jež je využíván v několika magistrátech a městských úřadech.

 

Microsoft SharePoint 2013Microsoft SharePoint 2013

 

Usnadňuje spolupráci mezi lidmi. Pomocí služby SharePoint 2013 mohou uživatelé vytvářet weby určené ke sdílení informací s jinými uživateli, správě dokumentů od začátku do konce a publikování sestav usnadňujících rozhodování.