Služby


Kontakt:

Aktuálně

Tisková zpráva

Z důvodu soustředění kapacit na naše strategické produkty a služby se vedení společnosti DATRON rozhodlo ukončit poskytování implementačních služeb HELIOS. DATRON se dále soustředí na integrační partnerství s výrobcem HELIOS společností Asseco Solutions Praha a bude dále nabízet integrační řešení pro HELIOS a svoje vlastní software aplikace.

Ing. Zdeněk Jiráček - ředitel společnosti

…celý článek

Nové elektronické kurzy pro Office 2016

Pro Vaše optimální seznámení s novými fukcemi a možnostmi Ofiice 2016 jsme připravili nové elektronické kurzy.

…celý článek

Webinář KeyShield SSO, DAS d.learning v praxi

Vážení obchodní přátelé a partneři,

zveme Vás na webinář, který pro Vás připravila společnost TDP, s.r.o., ve spolupráci s naší společností DATRON, a.s. a společností HYDRA Computer, s.r.o.

…celý článek


>>

Outsourcing ICT

Všem zákazníkům, kteří požadují servis přesahující standardní podmínky záručních a pozáručních oprav, nabízíme uzavření servisní smlouvy, jejich předmětem bude uspokojení konkrétních požadavků na dobu odezvy v místě servisu, údržbu techniky atd.

Informační technologie a jejich vývoj hraje v dnešní době stále důležitější roli při plnění obchodních cílů organizace. Proto se stává Outsourcing ICT všeobecně vyhledávaným nástrojem k dosažení jejich maximálního využití.

S naším outsourcingem ICT se nebudete muset starat o nic – převezmeme za Vás zajištění, údržbu a další rozvoj infrastruktury a  informačních systémů vaší firmy. Bez zbytečně vysokých nákladů na provoz vlastního IT oddělení se tak budete moci věnovat svému podnikání. O jeho kompletní IT podporu se postaráme my.

Jaké výhody má outsourcing IT od nás?

  • Úspora – externího administrátora využijete jen tak často, jak je potřeba
  • Profesionální přístup – s vaším systémem budou pracovat dobře seznámení odborníci
  • Plynulý rozvoj informačního systému – omezení jednorázových investic
  • Individuální rozsah – vychází z konkrétních potřeb klienta
  • Komplexní servis – ucelený informační systém, tedy hardware i software, zprovozníme a zajistíme mu následnou údržbu, rozvoj a servis

Naši technici k Vám budou jezdit na pravidelné servisní kontroly a budou se starat o kvalitní a bezproblémový chod veškerého počítačového vybavení. Nebudete tak muset zaměstnávat vlastního správce sítě. Samozřejmostí je i možnost okamžitého výjezdu v případě akutního problému. Naše podpora je Vám k dispozici 24 hodin denně, 365 dní v roce.

Díky zkušenostem z velkého množství firem Vám zároveň poskytneme IT poradenství, které povede k plnému využití počítačů ve Vaší firmě. Tyto služby pak povedou k rychlejší expanzi Vaší firmy.