Vzdělávání


Kontakt:

Aktuálně

Tisková zpráva

Z důvodu soustředění kapacit na naše strategické produkty a služby se vedení společnosti DATRON rozhodlo ukončit poskytování implementačních služeb HELIOS. DATRON se dále soustředí na integrační partnerství s výrobcem HELIOS společností Asseco Solutions Praha a bude dále nabízet integrační řešení pro HELIOS a svoje vlastní software aplikace.

Ing. Zdeněk Jiráček - ředitel společnosti

…celý článek

Nové elektronické kurzy pro Office 2016

Pro Vaše optimální seznámení s novými fukcemi a možnostmi Ofiice 2016 jsme připravili nové elektronické kurzy.

…celý článek

Webinář KeyShield SSO, DAS d.learning v praxi

Vážení obchodní přátelé a partneři,

zveme Vás na webinář, který pro Vás připravila společnost TDP, s.r.o., ve spolupráci s naší společností DATRON, a.s. a společností HYDRA Computer, s.r.o.

…celý článek


>>

Co je Kancelářský systém?

Kancelářský systém je know-how společnosti DATRON pro zavedení moderního, účelného a jednotného stylu týmové práce s elektronickou poštou a případným dalším softwarem. Pro týmovou práci je nastavení a respektování pravidel klíčovým okamžikem pro efektivní běh a komunikaci v celé organizaci.

Dnes se běžně dostáváte do situace, kdy musíte pracovat v týmu. Sdílet určité dokumenty, vyřizovat elektronickou poštu, pracovat na společných úkolech, mít přehled o aktivitách svých kolegů, plánovat schůzky a porady.

Že toto vše již znáte? Že to dokonce v plné šíři také používáte a nic vám vlastně nechybí? Pak jsou další informace právě pro Vás.

O co jde?

Z naší dlouholeté praxe víme, že právě pro Vás je určena naše nabídka Kancelářského systému pro zavedení efektivního, účelného a jednotného stylu práce s tímto softwarem. Nechceme Vám říkat, kde se co „zapíná“ či „nastavuje“, ale kdy a proč byste to měli udělat. Navrhneme, proškolíme a zavedeme jednotný styl práce s Vaším programem ušitý na míru Vaší firmě. Ušetříme Vám tak čas a peníze.

Jaký je cíl?

Nemusíte chodit mezi kancelářemi, zbytečně telefonovat po firmě, zapomínat na schůzky či úkoly. Chcete mít vše pod kontrolou ve svém počítači? Všechno již máte pravděpodobně nainstalováno a my Vám jen ukážeme, jak to rychle, správně a efektivně používat.

Takový styl práce jsme již pomohli zavést např. ve firmách Air Products, Alusuisse Čokoládovny, LVZ, SčVK, Škoda Auto, Velveta, Vitana, nkt cables, OSPAP.

Přínosy a výhody Kancelářského systému.

Vše je pod kontrolou - Informace se neztrácí, nezkreslují se a jsou předány hned „napoprvé“. Nic není zapomenuto, ale připomíná se automaticky. Přístup k datům je odkudkoli.

Jistota a spolehlivost – Nepobíháte mezi kancelářemi. Nesháníte „naslepo“ kolegu. Máte garanci, že Váš email bude vyřízen, Váš úkol plněn.

Snadné týmové plánování – Přehled o pracovním čase svém i svých kolegů. Time management v rámci celé organizace. Neztrácet čas znamená — plánovat ho.

Jednotné centralizované úkolování – Úkoly, připomenutí a centrální Task management v celé organizaci. Sledování úkolů napříč organizací.

Konkurenční výhoda – vůči zákazníků  a partnerům bude Vaše komunikace vždy moderní, přesná a  profesionální.

Zefektivnění práce - časová úspora až 10% času denně. Pro 10 zaměstnanců s průměrným platem 25 tis. může být úspora až 300 tis. ročně
 

Závěr.

Jedná se o řešení velmi elegantní a funkční. Drtivá většina změn, které nastaly při používání Outlooku, jsou pro uživatele přínosné a usnadňují jim práci. Jak je výše popsáno, skutečně není nutné dokupovat žádnou další aplikaci. Vše zvládá MS Outlook sám.
V naší oblasti jsme jedna z mála firem, která tuto službu v takovém rozsahu a kvalitě nabízí. Chcete se dovědět více informací?

Rádi Vás navštívíme a během jedné hodiny Vám předvedeme, co to je týmová práce a co umí Váš „Kancelářský systém“. Tato prezentace je pro Vás zdarma.

 

Zaujali jsme Vás a chcete získat více informací? Napište nám.

jméno * email * společnost
další
sdělení