Produkty


Kontakt:

Aktuálně

Setkání uživatelů DAS

rádi bychom Vás pozvali na „Setkání uživatelů DAS“ které se koná 17. a 24. května.

…celý článek

Nové elektronické kurzy pro Office 2016

Pro Vaše optimální seznámení s novými fukcemi a možnostmi Ofiice 2016 jsme připravili nové elektronické kurzy.

…celý článek

Webinář KeyShield SSO, DAS d.learning v praxi

Vážení obchodní přátelé a partneři,

zveme Vás na webinář, který pro Vás připravila společnost TDP, s.r.o., ve spolupráci s naší společností DATRON, a.s. a společností HYDRA Computer, s.r.o.

…celý článek


>>

DAS (DATRON Applications System)Ekonomicky efektivní vzděláváníDAS
je softwarová aplikace, která pokrývá všechny standardní potřeby organizace z hlediska řízení. Obsahuje manažerské nástroje pro vyhodnocování, plánování, měření hodnot ukazatelů, sběr dat z externích zdrojů a datovou integraci. DAS je v prvé řadě zaměřen na potřeby hlavních činností (core businessu) a řízení ekonomické efektivnosti organizace.

DAS staví na 1.místo podporu hlavních procesů organizace a jejich efektivnost. Vzhledem k tomu, že aktuální stav legislativy se stále více rozchází s potřebami ekonomicky efektivního fungování, je stále obtížnější řídit organizaci pomocí nástrojů respektujících platnou legislativu. Organizace, aby ekonomicky přežila, musí fungovat efektivně a pak a je schopna dostát legislativě. DAS je nástroj, který lze nasadit velmi jednoduše a rychle. S jeho pomocí si můžete uvědomit fungování organizace a dostat pod kontrolu její další rozvoj.

Kontrola nad rozvojem organizace

Postupné získání kontroly nad rozvojem organizace:


  • měření hodnot hlavních ukazatelů ve srovnání plán, skutečnost, finance
  • změny a inovace - zaměstnanci, informovanost, vzdělávání
  • procesy a jejich řízení
  • zákazníci a přidaná hodnota


Architektura DAS je otevřená koncepce nástěnek (portálů), jejich obsahu a nástrojů pro administraci a tvorbu, umoňuje jeho snadnou parametrizaci, přizpůsobení a rozvoj. DAS využívá zavedené a vyzkoušené ICT technologie jako jsou SQL databáze, adresářové služby, vizualizační technologie, ASP.NET a PHP5 vývojové prostředí, třívrstvou architekturu s aplikačním serverem a tenkým klientem. DAS je vystavěn nad aplikačním jádrem d.process.