Dodávky hardware


Kontakt:

Aktuálně

Tisková zpráva

Z důvodu soustředění kapacit na naše strategické produkty a služby se vedení společnosti DATRON rozhodlo ukončit poskytování implementačních služeb HELIOS. DATRON se dále soustředí na integrační partnerství s výrobcem HELIOS společností Asseco Solutions Praha a bude dále nabízet integrační řešení pro HELIOS a svoje vlastní software aplikace.

Ing. Zdeněk Jiráček - ředitel společnosti

…celý článek

Nové elektronické kurzy pro Office 2016

Pro Vaše optimální seznámení s novými fukcemi a možnostmi Ofiice 2016 jsme připravili nové elektronické kurzy.

…celý článek

Webinář KeyShield SSO, DAS d.learning v praxi

Vážení obchodní přátelé a partneři,

zveme Vás na webinář, který pro Vás připravila společnost TDP, s.r.o., ve spolupráci s naší společností DATRON, a.s. a společností HYDRA Computer, s.r.o.

…celý článek


>>

Dodávky hardware

Spolupracujeme s předními světovými výrobci hardwaru se zaměřením na komplexní řešení v oblasti zavádění infrastruktury informačních technologií.

Ať už se Vaše firma nachází před rozhodnutím jak inovovat výpočetní techniku nebo zefektivnit práci na výpočetní technice, případně zlepšit komunikaci mezi pobočkami, či „pouze“ rozšířit kapacitu Vaší stávající techniky, máme pro Vás řešení. Naší techničtí specialisté poskytují odborné poradenství a konzultace na nejvyšší úrovni.

 

Prodej hardware

V rámci komplexních dodávek IT Vám naši specialisté pomohou s návrhem nového nebo doplněním stávajícího hardwarového a síťového vybavení, včetně následné implementace. Součástí dodávek IT řešení jsou servery, datová úložiště, stanice pro koncové uživatele, jednotlivé komponenty, notebooky a příslušenství.